Arapça Uygulaması

Arapça Uygulaması – Android

Modern Arapça: Temel kaideler ile muhadese yeteneğinin geliştirilmesi ve günlük Arapça kullanıma geçilmesi yönünde yapılan çalışmaları kapsar. Pratik manada konuşmayı hedef alan bu kısım sizleri dile ısındıracak ve zihninizdeki düşünceleri Arapça olarak ifade edebilmeyi öğreneceksiniz.

مرحبا أصدقاء سوف تحتوي هذه الصفحة على كتب باللغة العربية الفصحى. سوف تترجم الكتب القديمة إلى التركية. كل مسلم يجب أن يتعلم اللغة العربية. لأن القرآن عربي. إذا كنا نريد أن نفهم كتابنا المقدس ، لا يمكننا الهروب. يقول الله أنني قمت بتنزيل القرآن الكريم باللغة العربية. نحن لسنا عرب ، لكن يمكننا تعلم اللغة العربية. مع الطريقة الصحيحة ، يمكن للمرء أن يتعلم كل العلوم بالطبع. كل مسلم يأخذ الجهد سوف يكافأ. اللغة العربية هي اللغة الأكثر شمولاً في العالم. اللغة العربية صعبة. إذا تعلمت صحيحة فهي سهلة. دعنا نسمي بسم الله ونبدأ في التعلم. وفقنا الله جميعا

İndirmek için tıklayınız

About the author

Metehan Uluocak

4 yıllık sarf nahiv bilgsini temin ettikten sonra, zor olan lafızları kolaylaştırıp ve harekeleyip mübtedi kardeşlerimize sunmak niyetine gark oldum. Bu tevessülüm bana böyle bir site hazırlamayı gerektirdi. Tek derdim, sarf nahiv konularının bilinip kuranın müzakereli okunmasıdır. Tek temennim ise sadece bir kere "Allah razı olsun" cümle-i duaiyyesine mazhar olmaktır. Bu dünyada gerisi teferruattır..

Add Comment

Click here to post a comment